Наша організація була офіційно зареєстрована в жовтні цього року у зв’язку з триваючою війною в Україні як відповідь на складну ситуацію, в якій зараз перебувають українські журналісти, що залишаються в країні.

З початку російського повномасштабного вторгнення українські ЗМІ закриваються, залишаючи тисячі журналістів без роботи. В Одесі, де працює наша організація, до 24 лютого було більше 60 ЗМІ. Коли почалося повномасштабне вторгнення, половина цих масс-медіа була закрита, а інші вдалися до серйозних скорочень. Ці зміни відбулися після катастрофічного впливу на економіку України, ВВП якої впав приблизно на третину через тривалу війну. За нашими оцінками, внаслідок цих змін близько 70% місцевих журналістів залишилися без роботи, близько 20% зазнали скорочення зарплати в 2-3 рази.

Наші цілі:

Підтримка журналістів, які залишилися без роботи та опинилися у складних життєвих обставинах, як локально в Одесі, де працює громадська організація, так і глобально в Україні.

Створення медіа-проектів та робочих місць для українських журналістів, звільнених після повномасштабного російського вторгнення.

Збір коштів для фінансування медіа-проектів та інших проектів організації, спрямованих на допомогу українським журналістам.

Допомогти українським журналістам знайти роботу у сфері журналістики.